درباره ...

مهدی عسگری

چند خطی برای آشنایی بیشتر ...

در مقطع لیسانس، در دانشگاه بوعلی سینا همدان، مهندسی کامپیوتر، گرایش نرم افزار خوندم و هم اکنون هم دانشجوی مدیریت کارآفرینی در دانشگاه آزاد هستم.

تقریبا از 19 سالگی وارد حوزه استارتاپها و کسب و کار شدم. بیش از سه سال و سه ماه بر روی ایده و استارتاپ خودم، استارتاپ ” چ یاب ” که در حوزه آموزش مجازی بود، کار کردم که در نهایت هم در بهمن ماه 1400 ، بعد از کلی اتفاق و تصمیم گیری های مختلف،شکست رو پذیرفتیم و فعالیتمون رو متوقف کردیم.

فعالیت حرفه ای من با تولید محتوا، طراحی سایت و وردپرس شروع شد و کم کم به طور کامل به سمت سئو متمایل شدم. هم اکنون هم بخش زیادی از وقتم رو صرف فعالیت در حوزه سئو، و یادگیری هرچه بیشتر اون میکنم.

در کنار این موارد، میزبان پادکست ” کاری‌گپ ” هم هستم. در این بلاگ هم قراره در مورد همه خرده چیزهایی که بلدم، شکستهام، تجربه هام و اشتباهاتی که در حوزه های مختلف داشتم بنویسم.

سوابق شغلی

 • کارشناس ارشد سئو
  از تیر 1401 تا حالا

  در مسیر …

 • بلاگر
  mmahdiasgari.ir
  از بهمن ۱۴۰۰ تا حالا

  بلاگ شخصی بنده که هر از چند گاهی، در مورد تجربه هایی که داشتم، سئو، دیجیتال مارکتینگ، زندگی و مباحث گوناگون مرتبط مطالبی مینویسم. ( طراحی سایت + تولید محتوا و … )

 • مدیر سئو
  از آبان ۱۴۰۰ تا فروردین 1401

  به صورت دورکاری، مدیریت سئو وبسایت انگلیسی زبان مجموعه masteryourcourses که واقع در کانادا بودند و در حوزه آموزش و E-learning فعالیت میکردند رو بر عهده داشتم.
  تمام فعالیت های مرتبط با SEO-Onpage به همراه مدیریت تیم محتوا + SEO-Technical با بنده بود.

 • مدیر سئو
  sri.co.com
  از اسفند ۱۳۹۹ تا آذر ۱۴۰۰

  مدیر سئو مجموعه سرایکو ( سروش رایانه ایرانیان )
  آنالیز، تدوین، پیاده سازی استراتژی های onpage , offpage , technical و مدیریت تیم محتوا و سئو 3 استارتاپ زیر مجموعه شرکت، یعنی : ” روچی ” ، ” دست دو ” و ” جالیزان ” بر عهده بنده بود.

  0 تا 100 کارهای اجرایی و عملیاتی را به مدت سه ماه در ” دست دو ” و به مدت 6 ماه به طور کامل بر روی وبسایت فروشگاهی و وبلاگ ” روچی ” انجام دادم و همزمان، مشاور سئو مجموعه ” جالیزان ” هم بودم.

 • پادکستر
  از دی ۱۳۹۹ تا حالا

  پادکستر و میزبان پادکست ” کاری گپ! ” که در حوزه استارتاپ، کسب و کار و مباحث شغلی فعالیت میکند. در این پادکست، در هر اپیزود با متخصصین مختلف، در مورد هر چیزی که مرتبط با کار، کارکردن و زندگی میشه صحبت میکنیم.

  طراحی سایت، ادیت و میکس اپیزودها و میزبانی در پادکست، از جمله کارهایی است که در اینجا انجام داده ام.

 • بنیان گذار
  از آبان ۱۳۹۷ تا بهمن ۱۴۰۰

  بیشتر از سه سال، بر روی ایده و استارتاپ خودم به نام ” چ یاب ” کار کردم. ” چ یاب ” ، استارتاپی در حوزه E-learning بود که به یادگیری هر چه بهتر دانشجوها و جوانان برای یادگیری مهارت های کاربردی برای ورود به بازار کار کمک میکرد.

  اگرچه بنا بر دلایلی تصمیم گرفتیم که شکست رو قبول کنیم و چ یاب رو متوقف کنیم، اما این بهترین تجربه من در راه اندازی استارتاپ در اکوسیستم استارتاپی ایران، مدیریت یک تیم 5 نفره، یادگیری از مجموعه ی بزرگی از اشتباهات و ایجاد ارتباطات مفید و ارزشمند بود.

 • کارآموز سئو/تولیدمحتوا
  از مرداد ۱۳۹۶ تا فروردین ۱۳۹۷

  به عنوان کارآموز سئو و تولید محتوا، به مدت 3 ماه ، با موارد جدید و نیازهای اصلی بازار کار و مفاهیم پایه ای سئو، تولید محتوا و بهینه سازی آشنا شدم.

 • نویسنده/تولیدکننده محتوا
  paydarwp.ir
  از فروردین ۱۳۹۶ تا خرداد ۱۳۹۶

  به عنوان تولید کننده محتوا برای آموزش وردپرس، برای سایت های مختلف از جمله paydarwp.ir ، مشغول به فعالیت بودم.

 
جزییات بیشتر در لینکدین من